Piknik na Jesiennej

Dnia 1.06.2019r obchodziliśmy święto szkoły. Częścią oficjalną uroczystości było podsumowanie
XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu „Wielcy Polacy”. Zaproszonym laureatom konkursu wręczono  dyplomy oraz nagrody.

Piknik na Jesiennej  rozpoczął się pokazem talentów uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Krótki występ przygotowały też dzieci ze świetlicy. Uroczystościom towarzyszyły liczne
atrakcje. Szkolne koło „Caritas” przygotowało akcję „Kilometry dobra”. Panie ze świetlicy zorganizowały kiermasz książek oraz loterię fantową. Na pikniku znalazły się stoiska: malowania twarzy, punktu pierwszej pomocy, pomiaru ciśnienia. Dużą popularnością wśród najmłodszych dzieci cieszyły się trampolina oraz dmuchana zjeżdżalnia. Największą atrakcją była tresura psów oraz wóz strażacki, który strażacy  udostępnili do zwiedzania.  Nie obyło się bez  atrakcji kulinarnych: dania przygotowane przez uczestników konkursu „Masterchef” oraz panie ze stołówki szkolnej  zaspokoiły apetyt  nawet wymagających smakoszy.  Słodkim podsumowaniem  była akcja „ Ciasto na ósemkę”.
Wspólne świętowanie oraz mile spędzone chwile  zintegrowały społeczność szkolną: dzieci, nauczycieli i rodziców.

szkola-pamieta